Joomla Uyumlu Web Hosting

Joomla uyumlu hosting paketleri için tıklayın.

Joomla hosting paketleri, yazılımsal destek olarak sunucularla uyumlu ve daha performanslı çalışmak üzere optimize edilmişlerdir.

Tüm hosting paketlerinde ücretsiz olarak joomla uygulamalarını yüklüyoruz Ayrıca bilgisayarınızda hazırladığınız joomla sitenizi ve başka bir hosting firmasında bulunan joomla sitenizi aktarımlarınıda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Joomla Genel Özellikleri

Ücretsiz Joomla Kurulumu ve Sitelerinizin Taşınması

Siparişinizden sonra talebiniz üzerine joomlanın en son kararlı olan versiyonunu sizin adınıza hiç bir ücret talep etmeden kuruyor ve teslim ediyoruz. Kendi bilgisayarınızda hazırladığınız yada başka bir hosting sunucusunda barındırılan joomla web sitenizi taşıyıp sunucularımıza entegre ettikten sonra size çalışır halde teslim ediyoruz.

Php.ini Yapılandırması

Joomla’nın yapılandırılmasında can damarı olan php.ini dosyası genel olarak hosting firmalarında tek noktadan yönetilir . Bu dosyada yapılan bir değişiklik sunucu üzerindeki ortak hosting kullanıcılarına yansıtılır. Joomla dışında diğer uygulamaların çalışması için açılmış veya gözardı edilmiş olan özellikler sizin siteniz için güvenlik açığı oluşturabilir veya joomlanın çalışmasını olumsuz yönde etkileyebilir. Ayrıca siteniz genel kullanım limitlere tabi tutulur. (php çalıştırma zamanı , memory kullanma limiti, dosya upload limiti vs)

Birhost sunucularında ise php.ini dosyası talep edildiğinde her hosting müşterisine ayrı olarak sunulmaktadır. Bu önemli özellik sayesinde nokta atışı yaparak web siteniz için gerekli tam ayarlamaları yapabilir , ihtiyaç duymadığınız özellikleri kapatabilir, güvenliğinizi ve performansınızı arttırabilirsiniz.

Sunucu Eklentileri

Joomlanın sağlıklı çalışması için gerekli olan php eklentileri güncel sürümleri ( gd2, imagemagick, domxml vb ) özellikler sistemde kuruludur.

Dosya ve Klasor İzinleri

Sunucularımızda , özel yapılandırılmış dosya sistemi sayesinde dosya ve klasor sahipliği izinleri tam yapılandırılarak sadece size ait kullanıcıyla yönetebileceğiniz bir web siteniz olur. Bu sayede dosya sahipliğinden dolayı gelebilecek sorun ve saldırılarla karşı karşıya kalmazsınız.. (örnek : 777 izni verilmiş dosya ve klasor izini güvenlik sorunları , nobody ortak kullanıcısının kullanılmasından dolayı oluşan güvenlik açıkları, ortak kullanıcıdan kaynaklanan okuma yazma hakları sorunları ortadan kalkar)

Güvenlik

Gelişmiş agresif firewall sistemi ile sitelerinizin güvenliği daha da perçinlenmiştir. Gerçek zamanlı site taramaları sayesinde web sitenize dışarıdan eklenebilecek uygulama ve sızlma girişimleri direkt olarak engellenir.

Yedekleme

Hosting hizmetinin can damarlarından biri olan yedekleme sistemi. Birhost sistemlerinde gelişmiş yedekleme sayesinde web sitesinizin periyodik yedekleri hem sunucu içinde hemde sunucu dışındaki yedekleme ünitelerinde barındırılmaktadır. Sitenizde çıkacak olan herhangi bir sorunda dakikalar içinde istediğiniz günün yedeğini yükleyebilirsiniz.

Profesyonel Destek

Web hosting hesabınız kullanıma açıldı fakat web hosting ve sunucu yönetimi konusunda teknik bilgi eksikliğiniz var. Bu durumda soru ve sorunlarınızı telefonla teknik ekibimize ilettiğinizde teknik ekibimiz problemin çözümünde size eşlik edecek ve kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.