.

Bİrhost

 Birhost Network // , Orjin Yazılım Danışmanlık İnternet ve Yazılım Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. ‘ firmasının web hosting teknolojileri alanında kurumsal hizmetler üreten bir      markasıdır.

1998 yılından bugüne internet ve yazılım sektöründe faaliyet göstermekteyiz.  İnternet hizmetleri ve yazılım sektörü üzerinde çalışmanın avantajlarını ve edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimize aktararak en iyi biçimde hizmet vermeyi amaç edindik.

Kurumsal müşteri portföyümüz ve geliştirdiğimiz yazılımlarla bilişim sektöründeki yerimizi daha da sağlamlaştırmakla birlikte müşterilerimizin kurumsal hizmet almasını hedeflemekteyiz.  “Kolay Web Hosting” sloganı ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde basitliği,  kolaylığı ve güveni ön plana çıkardık. Firmamız internet altyapı hizmetlerinde DGN Teknoloji firmasıyla ortak çalışmakta, Dgn Teknoloji firmasının kaliteli ve kesintisiz network altyapısıyla, firmamızın uygun fiyat ve profesyonel desteği ile birleştirip değerli müşterilerimiz için kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

 biirhostnet